כותבים ספר?
זקוקים לעריכה ספרותית מקצועית?

בין אם אתם חולמים להתקבל להוצאה גדולה או מתכננים להוציא את ספרכם בעצמכם - הגעתם למקום הנכון

בתהליך אישי, מושקע וייחודי ניקח את הספר שלכם לרמה הבאה ונהפוך אותו לספר הכי טוב שהוא יכול להיות.

אני הגר ינאי, סופרת ועורכת ספרותית עם ניסיון עשיר ומגוון. ערכתי רומנים, מותחנים, ספרי נוער, פנטזיה, ילדים, זיכרונות וספרי עיון שהגיעו לרשימות רבי המכר. אני רואה בעצמי גשר בין החזון שלכם לבין הקוראים – ואסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים כדי להוציא את המקסימום מהיצירה שלכם.

כסופרת שפרסמה שבעה ספרים, זכתה בפרסים ספרותיים רבים וערכה עשרות ספרים יש לי כבוד ורגישות לתהליך היצירה שלכם.

הגר ינאי-סדנאות כתיבה

המלצות

להגר ינאי שלום, ידיעות ספרים עדכנו אותי שספרי מפגש גורלי נכנס לרשימת רבי המכר של סטימצקי. היות ולדעתי גם לך יש חלק בהצלחת הספר, ברצוני להודות לך על הסיוע שהגשת לי כעורכת וכמנחה. מעבר לכך שסייעת לי לשמור על רציפות הסיפור ולשים את הדגשים במקומות הנכונים, בורכת ברגישות אנושית גבוהה. עזרתך הייתה משמעותית ואף חיונית בהוספת אספקטים אנושיים לדמויות השונות. תמיד זכיתי לשיתוף פעולה מלא מצידך והיה לי נעים לעבוד איתך.

אהוד דיסקין

להגר, הכרנו כשהתחלתי לעבוד על ספרי הראשון. בתור טיפוס גאה ועקשן, נדהמתי לגלות כל פעם מחדש, איך את מצליחה להגיע אלי, ולהכווין אותי ביסודות הכתיבה. לאורך העבודה שלנו, למדתי להקשיב לך, לסמוך עליך, ולתת לך להוביל אותי גם במקרים שכל האינסטינקטים שלי צעקו אחרת (וגם גאוותי התמרמרה על הצורך לחתוך בבשר החי של כתיבתי). זה כולל מחיקת פרקים שלמים שאהבתי, אבל בדיעבד לא היה להם שום מקום בספר, זה כולל הבנה לעומק של תהליכים מורכבים במהלך הרגשי של הדמויות, וכלה עד טקטיקה בסיסית של כתיבה קולחת וזורמת. אני מוכרח לציין שהחיבור והאמון שאני חולק איתך הפתיע אותי לא מעט, בין אם זה לשכתב מספר פעמים רב חלקים שלמים של הספר, או סתם לשייף את החורים בעלילה. לסיכום, אני חושב שאם צריך להגדיר את זה בקצרה אז זה מאוד פשוט: את עורכת מעולה.

אורן שליטא

השאירו פרטים ונשדרג את הספר שלכם:

דילוג לתוכן